Haberler

Dilovası İMES OSB Bölgesinin 2017 Yılı Hava Fotoğrafları

Yalova-İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süheyl ERBOZ, kurucu başkanlığında başlanıp 2006 yılında altyapı inşaatlarına başlanan ve tamamlanan halen 185 adet fabrikanın üretimde bulunduğu Dilovası İMES OSB bölgesinin 2017 yılı hava fotoğrafları

(OSBÜK) 16. Genel Kurul toplantısı

24 Mart 2018 tarihinde Ankara’da toplanan OSB’ler Üst Kuruluşu’nun (OSBÜK) 16. Genel Kurul toplantısına Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ, Bakanlık Müsteşarı Sayın Dr. Veysel YAYAN, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teftiş kurulu Başkanı Sayın Kibar ALTUNAL katılım sağlamışlardır.

Sivil Toplum Kuruluşları Ziyareti

Yalova da bulunan Sivil Toplum kuruluşlarını ziyaret çerçevesinde, 14 Mart Çarşamba günü ilk olarak Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Yusuf Ziya ÖZTABAK ile verimli bir görüşme gerçekleştirmişlerdir.

Yalova Kamuoyunu Bilgilendirme

Yönetim Kurulu Başkanı Süheyl ERBOZ, Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Bölge Müdürü ( İnşaat Yüksek Mühendisi)  Direnç ÖZDEMİR, Yalova da bulunan Yalova Hayat Gazetesi,  günlük yayınlanan Yalova Gazetesi, Yalova Gazeteciler Cemiyeti

Yeni Katılımcılarımıza Bölgemiz Hakkında Bilgi Verilmesi

Bölgemizin tanıtım çalışmaları devam etmekte olup, Kuruluş protokolünde ve ÇED raporunda belirttiğimiz Nace Kodları dahilinde üretimleri olan ve yatırımlarını genişletmek isteyen potansiyel katılımcılarımızla görüşmelerimiz devam etmektedir.